Caretec i Forserum AB
Företaget har 20-49 anställda och har en beräknad kalenderårsomsättning 20 000 - 49 999 tkr för 2024. Andelen kvinnor är 38%. Företagets registrerade adress är Stenserydsvägen 3, 571 78 Forserum. Bland de tre största köparna inom det offentliga finns Västra Götalandsregionen, Region Skåne, Region Jönköping. Företaget har 2 st arbetsställen. Företaget har 5 st fordon.
Bolaget skall bedriva försäljning av produkter för sjukvården och hemsjukvården och därmed förenlig verksamhet.
Basisinformasjon
Registreringsbevis leveres digitalt direkte fra Brønnøysundregistrene ved bestilling og er signert digitalt av Brønnøysundregistrene. Prisene er lavere enn myndighetens egne priser for Næringslivsregisteret.
| Registreringsdato | 05.09.1984 |
| Forretningskontor | Jönköpings län, Nässjö (0682) |
| Postadresse |
Stenserydsvägen 3, 571 78 Forserum
Vis eiendomsrapport
|
| Besøksadresse | |
| Virksomhetsstatus | Är verksam |
| Verkställande direktör | Niclas Bengtsson |
Registreringsopplysninger
|
Registrert for F-skatt
|
|
Registrert for merverdiavgift
|
|
Registrert som arbeidsgiver
|
|
Registrert i registeret mot hvitvasking
|
Næringer
- 32501 Tillverkning av medicinska och dentala instrument och tillbehör
- 25120 Tillverkning av dörrar och fönster av metall
- 31011 Tillverkning av kontors- och butiksmöbler
E-postadresser
Vår rapport inneholder alle e-postadresser
| i****@***.se |
Telefonnumre
Vår rapport inneholder alle telefonnumre, operatør og siste portering.
| Telefonnummer | Type | Operatør | Siste portering |
|---|
Bankgironummer
| 57069981 |
Arbeidssteder
Trenger du mer informasjon, kjøp vår rapport og få antall ansatte, kalenderårsomsetning, næringer og mye mer per arbeidssted.
| CfarNr | Adresse |
|---|---|
| 20860284 | Stenserydsvägen 3, 57178 Forserum |
| 47989017 | Stenserydsvägen 3, 57178 Forserum |
Bedriftsnavn
Viser nåværende og historiske navn.
| Navn | Type |
|---|---|
| Caretec i Forserum AB | Företagsnamn |
| Senior Living Interiör | Särskilt företagsnamn |
| Eneryda Vårdprodukter, EVAB | Särskilt företagsnamn |
Signaturrett
Firman tecknas av styrelsen Firman tecknas två i förening av >ledamöterna Dessutom har verkställande direktören rätt att teckna firman beträffande löpande förvaltningsåtgärder
Sammenstilling aksjekapital
| Aksjekapital | 4 000 000,000 SEK |
| Laveste aksjekapital | 4 000 000,000 SEK |
| Høyeste aksjekapital | 16 000 000,000 SEK |
| Antall aksjer | 40 000 stk |
| Laveste antall aksjer | 40 000 stk |
| Høyeste antall aksjer | 160 000 stk |
Ledere / Representanter / Styre
Komplette nåværende og historiske opplysninger om ledere, representanter og styre inngår i våre rapporter og våre abonnementer. Prøv å kjøpe en rapport nå.
| Stilling | Navn |
|---|---|
| Revisor | Nodum Revision AB 5591793756 |
| Styrelseledamot | G****** W****** |
| Styrelseledamot,Ordförande | C****** R****** |
| Huvudansvarig revisor | D****** F****** |
| Styrelseledamot,Verkställande direktör | H****** B****** |
Reell rettighetshaver
En reell rettighetshaver er den eller de personene som til syvende og sist eier eller kontrollerer for eksempel en bedrift eller en forening.
Komplette nåværende og historiske opplysninger om reelle rettighetshavere inngår i våre rapporter og våre abonnementer. Prøv å kjøpe en rapport nå.
| Navn | Kontrollerer | Utøver gjennom | Fra |
|---|---|---|---|
| E****** | Mer än 50 % men inte mer än 75 % | Personen har kontroll genom aktier, andelar, medlemskap, avtal eller bestämmelse i exempelvis bolagsordning eller stadgar. | 23.12.2025 |
| E****** | Mer än 50 % men inte mer än 75 % | Personen har kontroll tillsammans med närstående. | 23.12.2025 |
| E****** | Mer än 50 % men inte mer än 75 % | Personen har kontroll genom andra företag eller föreningar. | 23.12.2025 |
| E****** | Mer än 50 % men inte mer än 75 % | Personen har kontroll genom andra företag eller föreningar. | 23.12.2025 |
| E****** | Mer än 50 % men inte mer än 75 % | Personen har kontroll genom andra företag eller föreningar. | 23.12.2025 |
| E****** | Mer än 50 % men inte mer än 75 % | Personen har kontroll genom andra företag eller föreningar. | 23.12.2025 |
| E****** | Mer än 50 % men inte mer än 75 % | Personen har kontroll genom andra företag eller föreningar. | 23.12.2025 |
| E****** | Mer än 50 % men inte mer än 75 % | Personen har kontroll genom andra företag eller föreningar. | 23.12.2025 |
| S****** | Mer än 50 % men inte mer än 75 % | Personen har kontroll genom aktier, andelar, medlemskap, avtal eller bestämmelse i exempelvis bolagsordning eller stadgar. | 23.12.2025 |
| S****** | Mer än 50 % men inte mer än 75 % | Personen har kontroll tillsammans med närstående. | 23.12.2025 |
| S****** | Mer än 50 % men inte mer än 75 % | Personen har kontroll genom andra företag eller föreningar. | 23.12.2025 |
| S****** | Mer än 50 % men inte mer än 75 % | Personen har kontroll genom andra företag eller föreningar. | 23.12.2025 |
| S****** | Mer än 50 % men inte mer än 75 % | Personen har kontroll genom andra företag eller föreningar. | 23.12.2025 |
| S****** | Mer än 50 % men inte mer än 75 % | Personen har kontroll genom andra företag eller föreningar. | 23.12.2025 |
| S****** | Mer än 50 % men inte mer än 75 % | Personen har kontroll genom andra företag eller föreningar. | 23.12.2025 |
| S****** | Mer än 50 % men inte mer än 75 % | Personen har kontroll genom andra företag eller föreningar. | 23.12.2025 |
Eksport & Import
5 000 000 - 9 999 999 kr
(Gjelder 2024)
2 000 000 - 4 999 999 kr
(Gjelder 2024)
| Region | Eksport | Import |
|---|---|---|
| Norden | ||
| EU (ekskl. Norden) | ||
| Øvrige Europa | ||
| Afrika | ||
| Asia | ||
| Fjerne Østen | ||
| Nord- og Mellom-Amerika | ||
| Sør-Amerika |
Kjøretøy
Bedriften eier eller bruker 5 kjøretøy. Vi viser her maksimalt de hundre første kjøretøyene. For komplette opplysninger kjøp vår rapport eller abonnement.
| Regnr | Chassisnr/VIN | Merke | Modell | Kjøretøytype | Elektrisk drift | Drivstoff | Status |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RCB87H | KNAAE8159S6068454 | Kia | EV9 | Personbil klass I | Endast eldrift | El | I trafik |
| SWT16W | 6FPPXXMJ2PKD86407 | Ford | RANGER | Lastbil Lätt | Diesel | I trafik | |
| RHA250 | 2400376 | Reko Trailer | Släpvagn Lätt | I trafik | |||
| YMM423 | VF3YD3MFC12E62668 | Peugeot | BOXER | Lastbil Lätt | Diesel | I trafik | |
| YSX775 | WAUZZZF27KN035616 | Audi | A6 AVANT | Personbil klass I | Diesel | I trafik |
Salg til det offentlige
Salg til kommuner, regioner, myndigheter, høyskoler, universiteter og kommunale selskaper.
| Kjøper | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Alingsås | 54,000 SEK | 16,000 SEK | 80,000 SEK |
| Alvesta | 104,000 SEK | 57,000 SEK | 6,000 SEK |
| Bollnäs | 54,000 SEK | ||
| Borås | 137,000 SEK | ||
| Fagersta | 13,000 SEK | ||
| Falkenberg | 22,000 SEK | ||
| Gotland | 83,000 SEK | 148,000 SEK | |
| Göteborgs universitet | 66,000 SEK | 66,000 SEK | |
| Haninge | 12,000 SEK | 2,000 SEK | |
| Jönköping | 2,000 SEK | ||
| Kalix | 84,000 SEK | 7,000 SEK | |
| Kristianstad | 15,000 SEK | 22,000 SEK | 183,000 SEK |
| Kungsbacka | 5,000 SEK | ||
| Lessebo | 18,000 SEK | ||
| Linneuniversitetet | 77,000 SEK | ||
| Ljungby | 145,000 SEK | 153,000 SEK | 5,000 SEK |
| Malmö | 27,000 SEK | 147,000 SEK | |
| Malmö Leasing AB | 199,000 SEK | ||
| Malå | 20,000 SEK | 30,000 SEK | |
| Markaryd | 23,000 SEK | ||
| Mittuniversitet | 630,000 SEK | ||
| Mjölby | 96,000 SEK | 106,000 SEK | |
| Motala | 8,000 SEK | 60,000 SEK | |
| Mölndal | 43,000 SEK | ||
| Nordanstig | 57,000 SEK | ||
| Region Dalarna | 326,000 SEK | ||
| Region Gävleborg | 511,000 SEK | 477,000 SEK | |
| Region Halland | 1 422,000 SEK | 2 183,000 SEK | |
| Region Jämtland Härjedalen | 45,000 SEK | 97,000 SEK | 271,000 SEK |
| Region Jönköping | 4 331,000 SEK | 1 492,000 SEK | |
| Region Kalmar | 567,000 SEK | 1 049,000 SEK | |
| Region Norrbotten | 1 028,000 SEK | 627,000 SEK | |
| Region Skåne | 2 696,000 SEK | 3 358,000 SEK | |
| Region Sörmland | 487,000 SEK | 659,000 SEK | |
| Region Uppsala | 794,000 SEK | 1 962,000 SEK | |
| Region Värmland | 775,000 SEK | 392,000 SEK | |
| Region Västernorrland | 290,000 SEK | 341,000 SEK | |
| Region Västmanland | 443,000 SEK | 904,000 SEK | |
| Region Örebro | 1 318,000 SEK | 1 442,000 SEK | |
| Region Östergötland | 538,000 SEK | 721,000 SEK | |
| Sala | 16,000 SEK | ||
| Skellefteå | 68,000 SEK | 20,000 SEK | 21,000 SEK |
| Smedjebacken | 21,000 SEK | ||
| Stenungsund | 22,000 SEK | ||
| Strömsund | 3,000 SEK | ||
| Sundsvall | 1,000 SEK | ||
| Sävsjö | 5,000 SEK | ||
| Tidaholm | 3,000 SEK | ||
| Tingsryd | 45,000 SEK | ||
| Torsby | 51,000 SEK | ||
| Trelleborg | 8,000 SEK | ||
| Uddevalla | 7,000 SEK | ||
| Umeå | 3,000 SEK | ||
| Uppsala | |||
| Uppvidinge | 66,000 SEK | ||
| Vallentuna | 1,000 SEK | ||
| Västervik | 27,000 SEK | ||
| Västerås | 45,000 SEK | ||
| Västra Götalandsregionen | 8 270,000 SEK | 9 575,000 SEK | |
| Växjö | 84,000 SEK | ||
| Älmhult | 69,000 SEK | 37,000 SEK | 21,000 SEK |
| Älvsbyn | 1,000 SEK | ||
| Åmål | 12,000 SEK |
Se eksempelrapport
Utforsk hva våre bedriftsrapporter inneholder
Få en komplett oversikt
Klikk på bildet for å se en fullstendig eksempelrapport. Rapporten viser all tilgjengelig informasjon om en bedrift - fra økonomiske data og nøkkeltall til eierstruktur og kredittverdighet.
Denne eksempelrapporten gir deg en komplett oversikt over hvilken informasjon du får når du bestiller en rapport for denne eller noen annen bedrift.
- Økonomisk oversikt og nøkkeltall
- Kredittverdighet og risikovurdering
- Eierstruktur og styre
- Historiske finansielle rapporter
- Bransjeanalyse og sammenligninger
- Koblinger til andre bedrifter